Nemojte mamiti lopove: Pripazite što i kako ostavljate od stvari u automobilima prilikom posjete grobljima
Vikend je uoči blagdana Svih svetih i Dušnog dana kada građani pojačano posjećuju gradska i mjesna groblja. Kako su nerijetke provale u automobile kojima građani dolaze do počivališta svojih najmilijih i drugih dana u godini, iz policije upozoravaju na dodatan oprez upravo ovih dana.
Savjetuje se građanima da prilikom posjete grobljima vode računa o sigurnosti svojih osobnih vozila i osobnih stvari koje u njima ostavljaju kako ne bi baš oni postali žrtvama kaznenih djela provala i krađa.
Nipošto ne ostavljajte torbe,novčanike i osobne stvari na vidljivom mjestu u vozilu, ponesite ih sa sobom ili sklonite od neželjenih pogleda lopova u prtljažnik. Prozore zatvarajte na vozilima i zaključajte vozilo, ako je moguće parkirajte na osvjetljenim mjestima i predviđenim parkirališnim mjestima ako postoje uz groblje koje posjećujete.
Imajte na umu da se u zonama većih groblja na sam blagdan 1. studenog uvodi i posebna regulacija prometa, pa je preporučeno informirati se na vrijeme o mjestu u koje odlazite, i svakako pojačajte oprez u prometu općenito s bozirom danas od sutra očekuju i kraći dani s obzirom na pomicanje sata.
Izravan okršaj za plasman u 2. HRL: Rukometašice Gorice protiv Siska igraju najvažniju utakmicu sezone!
Pršir: Mislim da smo baš na jednom dobrom putu i da smo to pokazali ove polusezone
Mirjana Lučić: Velikoj Gorici je potreban Multidisciplinarni inkluzivni centar u kojem će sve osobe s invaliditetom pronaći podršku na jednom mjestu!
Ivano Mišković dio hrvatske U-16 reprezentacije u pobjedi nad Paragvajem
Festival rukometa u Poreču: Protiv Gromova za povijesno finale
U ponedjeljak uklanjanje panjeva i sadnja novih stabala u Ul. Matice hrvatske, dio parkinga privremeno nedostupan