Nove krađe kotača i novčanika
S još jednog automobila koji je bio na neuređenom parkiralištu preko puta Gradskog stadiona, nepoznati lopov ukrao je kotače. Ovoga puta bez kotača je ostao automobil marke Renault Megan, a šteta se procjenjuje na 15.000 kuna.
Krađu novčanika prijavio je mještanin Bukevja. Nepoznati počinitelj je 15. studenog u vremenu od 16:40 do 18:00 sati iskoristio nepažnju vlasnik ai iz nezaključane kuće ukrao dva novčanika s dokumentima, karticama i gotovinom. Šteta iznosi oko 300 kuna, a za sada nije bilo zlouporabe kartica čime je mogla nastati daleko veća šteta po vlasnika.
Još jedna krađa dogodila se jučer u Kauflandu. Nepoznati lopov iskoristio je nepažnju vlasnika i ukrao torbicu u kojoj se nalazio mobitel, naočale i tabakera. Šteta iznosi oko tisuću kuna.
Druga krađa dogodila se u Lidlu u periodu od pola sata kada je lopov iz džepa vlasnice ukrao mobitel vrijedan oko 1.700 kuna.
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku