
Novi broj novina: Iskorak Zrakoplovne škole i plesni hodočasnik Gordan Križaj
U prodaji je novi, 152. broj VGdanas novina. Zabilježili smo svečani prijem najboljih velikogoričkih učenika osnovnih i srednjih škola, najvažnije projekte energetske obnove koji su provedeni ili će tek biti te obišli udruge proizvođače na danu jagoda.
Dok iz Zrakoplovne škole izlazi vrlo vrijedan i tražen kadar, sama škola vapi za modernizacijom. U novom broju možete pročitati kada i kako je to planirano.
Donosimo i veliku priču o jednom stoljeću KUD-a Nova Zora iz Donje Lomnice.
Na sportskim stranicama velika je galerija noći borilačkih sportova, zatim povijesna sezona velikogoričkog momčadskog sporta, kraj sezone i Lukavec kao najbolji u jedinstvenoj, a Turopoljac u prvoj županijskog ligi te intervju s plesnim ‘hodočasnikom’ Gordanom Križajem.

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje

Mladi trubač Tibor Rajtarić niže uspjehe: Zasjao na tronu "Dalekih akorda" s maksimalnim brojem bodova

Vito Čaić - velikogorički Dinamovac jedva čeka nedjeljni okršaj s Hajdukom: Pokazali smo im i prošli put koliko smo neugodni

Krenuli radovi u Bratstvu I: Ulicu očekuje kompletna rekonstrukcija, a radi se i u drugim dijelovima grada

Počinju VG FEST i Dani mladih i obitelji: Koncerti, radionice, plesne i sportske aktivnosti za sve generacije
