Obnovljen ogranak HSS-a u Gradićima
11.02.2017. / Ivana Ćurić
Velikogorička organizacija Hrvatske seljačke stranke nastavlja aktivnosti po pitanju uključivanja novih članova, pa je tako obnovljen rad ogranka ove stranke u Gradićima.
Na obnoviteljskoj skupštini održanoj 9.veljače u Društvenom domu Gradići za predsjednika je izabran Štefan Stanešić dok je potpredsjednik Željko Poturica.
-Obnavljanjem rada ogranka HSS u Gradićima nastavljene su aktivnosti velikogoričke organizacije na povećanju broja članova i kvalitetnijoj realizaciji programa. U središtu aktivnosti ogranka bit će komunalna problematika, a posebno javni prijevoz kao i poboljšanje standarda izgradnjom pješačkih staza i ostalih elemenata vezanih uz sigurnost djece i građana- poručio je Vlado Horina, predsjednik GO HSS-a Velika Gorica.
Zadnje objavljeno
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru