Od sutra nova akcija policije
Na području PU zagrebačke, pa tako i na goričkom području sutra kreće nova akcija pojačanog nadzora prometa.
U noćnim satima od 2. do 5. policija će pojačano nadzirati vožnju pod utjecajem alkohola i droga, nepridržavanje ograničenja brzine te ostale prekršaje koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa, a u svrhu povećanja razine sigurnosti u prometu i sprječavanja činjenja najtežih prometnih prekršaja.
-Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati utvrđeni prekršaji: nepropisnog kretanja kolnikom, nepoštivanja prednosti prolaska, nepropisnog pretjecanja, prekršaja vozača prema pješacima, nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima, nepropisne uporabe mobitela u vožnji i drugih prekršaja koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća – istaknuli su iz policije.
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu