Održan Stručni skup strukovnih nastavnika obrazovnih programa frizer i pediker
Jučer je održan Stručni skup nastavnika i nastavnica iz obrazovnog sektora osobne, usluge zaštite i druge usluge – obrazovni programi: frizer, pediker. Skup je organizirala Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO), a ugostila ga je Srednja strukovna škola Velika Gorica (SSŠVG).
Nastavnice i nastavnike u program Skupa uveo je Hani Haddad, viši stručni savjetnik u ASSO. Program se sastojao od četiri predavanja različitih disciplina iz obrazovnih programa frizera i pedikera.
Mladen Zrno održao je predavanje na temu „Planiranje, provedba i praćenje praktične nastave kod poslodavaca, u kojemu su bili navedeni načini izrade izvedbenih programa, način provedbe praktične nastave kod poslodavaca i poslovi vezani za praćenje izvedbe od strane škole.

Strukovna učiteljica (SSŠVG) Nikoleta Kraševac Bilandžija prikazala je različite tehnike oslikavanja noktiju, ovisno o materijalima, te vrste ukrasa za nokte i načinima primjene.
Nakon pauze, drugi dio Skupa bio je fokusiran na frizersku djelatnost, pa su Tea Martina Kraševac Furlan kao Master edukator, te Alen Božić kao Junior edukator u sklopu Keune Dynamic education predstavili nastavnicima kako edukaciju učiniti dinamičnom i zabavnom za svakog učenika i polaznika, a naglasak je bio na komunikacijskim vještinama, analizi kose te pravilnom odabiru formule i tehnike bojanja na različite strukture kose.
Za kraj je strukovna učiteljica Jelena Pauk (SSŠVG) prikazala izradu moderne vjenčane frizure.
Galerija slika
FOTO/VIDEO Dijamant za 50 godina FA Turopolje
Teška nesreća kod ZTC-a: Automobil sletio s ceste, ozlijeđena jedna osoba, prometuje se obilazno
Pomognite Fujiju da ode na povijesni turnir u Švicarsku: Marina Drašković iskreno vjeruje u utopijsku vizija razvoja adapted juda
Hladni prosinački utorak zagrijat će „The Frajle“ na Adventu u Gorici
Kup HVIDR-a: U ponedjeljak novih sedam utakmica
"Božić uz Jane i tambure" večeras u Interpretacijskom centru