Oprezno za volanom: Večeras počinje nova vikend akcija policije
22.03.2024. / Ivana Ćurić
Tijekom vikenda, od 22. do 25. ožujka 2024. godine policija će provoditi još jednu pojačanu akciju nadzora vozača na goričkim prometnicama, ali i diljem Policijske uprave zagrebačke.
-Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima te nepropisnog prijevoza djece te ostalih prometnih prekršaja kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća-stoji u najavi PUZ-a.
(foto:Ilustracija)
Zadnje objavljeno
„Upoznaj svoju zemlju“: Velika Gorica se priključila nacionalnom projektu upoznavanja lokalne sredine uz stručno vodstvo
Kuče slavi Dan mjesta i blagdan sv. Fabijana i Sebastijana
U Kurilovečkoj zaustavljen vozač s 1,90 promila, ostao bez vozačke
Veliki preokret košarkaša u zadnjoj četvrtini: Uspjeli smo pametnom i strpljivom igrom završiti utakmicu na pravi način
Preminuo Ivica Potočnik, istaknuti kulturni djelatnik
Velikogoričke mažoretkinje pozivaju na koncert "Kad pahuljice zaplešu"