
Plavci ponovno u akciji, za vikend kontrola brzine te alkohola i droge
28.03.2024. / Redakcija
Tijekom nadolazećeg vikenda, od 29. ožujka do 1. travnja na području Policijske uprave zagrebačke bit će provedene akcije „Alkohol i droge“ te „Brzina“.
Alkotestu će morati pristupiti svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima kao i nepropisnog prijevoza djece.
Prekršaji kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedicu prometnih nesreća bit će sankcionirani, izvijestili su iz policije.
(Foto: PUZ)
Zadnje objavljeno

The M Brothers traže kuhara i prodavača koji će postat dio tima koji donosi vrhunske proizvode na stolove kupaca

Počinje nova stolnoteniska sezona: Poziv svim navijačima da nam budu vjetar u leđa, kada je najpotrebnije

VVG organizira pripremna predavanja za brucoše

Okuje u znaku obilježavanja sto godina djelovanja Dobrovoljnog vatrogasnog društva

Provalio u prostorije Općine Pokupsko i ukrao djelatnicama novčanike

Nakon svadbenog veselja uslijedio šok na parkiralištu
