
Počinju Dani cikloturizma kojima je domaćin Velika Gorica
Velika Gorica domaćin je 6. dana cikloturizma koji će se u našem gradu održati od 9. do 11. travnja.
Riječ je o najvećoj konferenciji posvećenoj razvoju ove brzorastuće grane turističke industrije. Dani cikloturizma svake godine okupljaju sve najvažnije dionike njegovog razvoja, od predstavnika ministarstava, sustava turističkih zajednica, regionalnih i lokalnih samouprava, razvojnih i turističkih agencija pa sve do privatnih turističkih subjekata, klubova i poduzetnika u turizmu.
Velika Gorica sa svojom biciklističkom infrastrukturom, izvrsnim prometnim položajem, raznolikom konfiguracijom terena, prirodnim ljepotama i znamenitostima predstavlja idealno područje za razvoj cikloturizma.
Dani cikloturizma pokrenuti su 2019. godine kako bi se omogućilo stvaranje platforme za razmjenu iskustava, ideja, znanja, dobre prakse te mjesta na kojem će se sudionici moći povezati, započinjati nove poslovne suradnje i gdje se stvaraju prava, održiva partnerstva i prijateljstva.
Program u Velikoj Gorici kroz tri dana uključuje predavanja i panele, a održat će se i zabavna biciklistička tura od Velike Gorice do izletišta Cowboy u Markuševcu Turopoljskom.
Više o manifestaciji pisali smo ovdje.
Galerija slika

“Očuvajmo baštinu naših predaka”: Održana Etno radionica sekcije veza i tkanja

The M Brothers traže kuhara i prodavača koji će postat dio tima koji donosi vrhunske proizvode na stolove kupaca

Počinje nova stolnoteniska sezona: Poziv svim navijačima da nam budu vjetar u leđa, kada je najpotrebnije

VVG organizira pripremna predavanja za brucoše

Okuje u znaku obilježavanja sto godina djelovanja Dobrovoljnog vatrogasnog društva

Provalio u prostorije Općine Pokupsko i ukrao djelatnicama novčanike
