Policajka vozila pod utjecajem alkohola i zabila se u dvorišnu ogradu u Vukovini
U srijedu 14. svibnja 2025. oko 23.10 sati u Velikoj Gorici, policijska službenica Policijske uprave zagrebačke, izvan službe, pod utjecajem je alkohola u organizmu upravljala osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka, a kretala se kolnikom Stare ceste u smjeru juga.
Dolaskom do kućnog broja 71 nije prilagodila brzinu kretanja vozila osobinama ceste (zavoj), te je prešla vozilom na meki teren i naletjela na dvorišnu ogradu gdje se zaustavila.
U prometnoj nesreći nastala je materijalna šteta.
Zbog izazivanja prometne nesreće protiv policijske službenice podneseno je izvješće o počinjenom prekršaju.
-Protiv policijske službenice zbog postojanja osnovane sumnje da je u opisanom događaju svojim postupkom počinila težu povredu službene dužnosti biti će pokrenut disciplinski postupak zbog počinjene teže povrede službene dužnosti - priopćili su iz PUZ-a.
Stjepan Kučiš sva važnija Carevićeva karika: Najviše su mi pomogli suigrači, dali su mi vremena da se prilagodim
Finalno kolo Turopoljske lige trail trčanja ove subote na Ključić Brdu, AK Turopolje krenuo sa svojom 'školom trčanja'
Početkom travnja starta nova Velikogorička teniska liga: Prijave su otvorene, od ove sezone VGTL i u aplikaciji 'Glavno da se igra'
Tradicionalni simpozij o sigurnosti hrane i zaštiti potrošača održan u Velikoj Gorici
Lumidea centar poziva na Dan otvorenih vrata
"Stopala nam grije HEP-ova struja!": Mali genijalci iz Novog Čiča osvojili računala na HEP-ovom natječaju!