
Policija i Udruga Roda za sigurnije ceste za djecu: Uz nadzor vozača, savjetovat će kako pravilno koristiti dječje sjedalice
Sutra. 25. siječnja, na području Policijske uprave zagrebačke provest će se akcija „Pojas, mobitel i dječja sjedalica“.
- Tijekom akcije prioritetno će se nadzirati i sankcionirati ciljani prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa i dječje sjedalice te uporabe mobitela, kao i ostali prekršaji koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa. Osim prema vozačima i putnicima na prednjim sjedalima, mjere će se poduzimati i prema putnicima na stražnjim sjedalima vozila kao i u slučaju nepropisnog prijevoza djece, sukladno važećim zakonskim odredbama - navode iz policije.
Akcija će se provesti u suradnji i koordinaciji s Udrugom Roda, čiji će predstavnici vozačima davati savjete i upute o pravilnom prijevozu djece i korištenju dječjih sjedalica u zonama dječjih vrtića i škola.
Slavko Midzor/PIXSELL

Veliki uspjeh za Carevića i njegovu Goricu Ostvarili smo cilj i moram čestitati svojim igračima!

Prvoligaški ostanak proslavljen bodom protiv Hajduka: Pajaziti opet zabio, Krizmanić se oprostio od navijača

Get Together u Velikoj Gorici - judo inkluzija iz prve ruke: Svi dijelimo isti cilj – podržati, potaknuti i proslaviti različitosti kroz sport!

VE-GO-RA organizira radionicu "Kako sklapamo ugovore?", poduzetnici prijavite se!

„Euro plati i knjigu uhvati” - od ponedjeljka do srijede ispred Gradske knjižnice

Uhićen 38 - godišnjak zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda članici obitelji
