Policija kontrolirala korištenje sigurnosnog pojasa, mobitela i dječje sjedalice pa zaustavila i privela vozača bez položenog vozačkog ispita
06.11.2024. / Mirjam Petretić Coha
Policijski službenici Policijske postaje Velika Gorica jučer su od 7:00 do 15:00 sati na našim prometnicama proveli samostalnu preventivno–represivnu akciju „Pojas, mobitel i dječje sjedalice“, prilikom koje su utvrdili šest ciljanih prekršaja i to:
- 5 prekršaja nekorištenje sigurnosnog pojasa,
- 1 prekršaj nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje
-Također je utvrđen jedan prekršaj upravljanja vozilom prije stjecanja prava na samostalno upravljanje (uhićenje i uz Optužni prijedlog prepraćen na Općinski sud – prekršajni odjel) i jedan prekršaj vožnje pod utjecajem alkohola (od 0,5 do 1,0 g/kg) – izvijestili su iz policije.
Zadnje objavljeno
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu