
Policija: Požar u Dubrancu u kojem je smrtno stradao muškarac prouzročila cigareta
30.01.2022. / Maja Peranić
Poznat je uzrok požara koji se jučer ujutro dogodio u Dubrancu, a u kojem je smrtno stradala jedna osoba, o čemu smo jučer pisali. Policija je izvijestila kako je nesretni muškarac pušio cigaretu čiji je žar prouzročio zapaljenje kauča i inventara.
-Jučer, 29. siječnja oko 7 sati u mjestu Dubranec u Ulici Dubranec, u kuhinji kuće, zasad nepoznati muškarac je najvjerojatnije pušio cigaretu čiji je žar prouzročio zapaljenje kauča i požar inventara prostorije tijekom kojeg je muškarac smrtno stradao-izvijestio je PUZ.
Požar su ugasili vatrogasci, a tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.
Zadnje objavljeno

Uoči prvog kola u Varaždinu potvrđen i odlazak Mikanovića, Carević traži još malo vremena za uštimavanje: Neke pozicije moramo popuniti što prije

Črnko odlazi s mjesta predsjednika, Goricu preuzima novi 'gazda': Sada se 'kockice' slažu nešto drugačije

„Vidim, čujem i mirišem ljeto” u dvorištu kurije Alapić u Vukovini

Pola stoljeća svećeništva vlč. Duro Sabolek proslavit će u nedjelju u Vukovini zlatnom misom

HOK 07 Gorica brončana na državnoj završnici Sportskih igara mladih, ekipa Tur četvrta u graničaru

Donacija knjiga za čitateljske klubove Gradske knjižnice
