Policija uhitila pijanu vozačicu na Cibljanici, zaradila novčanu i kaznu zabrane upravljanja vozilom
U nedjelju 9. studenoga 2025. oko 2.25 sati u Velikoj Gorici, 39-godišnjakinja je upravljala osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka, a kretala se Ulicom kardinala Alojzija Stepinca u smjeru zapada.
Dolaskom do raskrižja s Ulicom Jurja Dobrile zaustavili su je policijski službenici te nadzorom vozila i vozača utvrdili da upravlja vozilom pod utjecajem od 1,76 g/kg alkohola u organizmu.
Vozačica je uhićena i dovedena na nadležni prekršajni sud.
Policija je predložila da se vozačicu proglasi krivom i kazni novčanom kaznom u iznosu od 1.320 eura te da joj se izrekne zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od šest mjeseci.
-Sud je uvažio prijedlog policije, vozačicu je proglasio krivom te ju kaznio novčanom kaznom u iznosu od 1.320 eura uz izrečenu zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od pet mjeseci - priopćili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Ministar Bačić u Velikoj Gorici: Kreće se u projekt priuštivog stanovanja u gradu, uskoro i realizacija poslovne zone Kušanec
MNK Lazina u petak organizira turnir u beli: I roštilj za sve sudionike!
U Gudcima bez struje i u ponedjeljak
Od Našica do Dubrovnika, od Istre i Kvarnera do Velike Gorice: Igra se za Dedu Azenića, čuva se uspomena na sve one koji su ugradili dio sebe u razvoj goričke odbojke
Učinite dobro djelo, darujte krv! U ponedjeljak počinje nova akcija u Velikoj Gorici
Neke nove fore u učenju? Doznajte koje su, u Centru za djecu mlade i obitelj