Policija uhvatila dvojac koji je iz kuće odnio građevinski materijal vrijedan 20.000 kuna
Policijska postaja Velika Gorica u protekom tjednu provela je kriminalističko istraživanje koje je rezultiralo uhićenjem dvojice mladića koji se dovode u vezu s krađom na Cvetnić Brdu počinjenom u prosincu prošle godine.
Tereti ih se za provalu u kuću u vlasništvu 43-godišnje žene u koju su ušli nakon što su polomili lokot na ulaznim kolnim vratima dvorišta, a potom obili i vrata kuće.
Iz unutrašnjosti su odnijeli veće količine raznog građevnog materijala čija je vrijednost 20.000 kuna, a potom pobjegli u nepoznato, no sada su dolijali.
Tijekom provedenog kriminalističkog istraživanja utvrđeno je da su kazneno djelo počinili 32-godišnjak te 27-godišnjak, jedan s područja Velike Gorice, a drugi iz Kravarskog. Protiv njih je podneseno posebno izvješće kao nadopuna ranije podnesene kaznene prijave, rekli su nam u PP Velika Gorica.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"