Policija zatekla četiri mladića s drogom
U posljednjih tjedan dana velikogorička policija kod četvorice mladića pronašla je marihuanu.
Prva zapljena dogodila se na Podbrežnici 23. veljače oko 23 sata. Tijekom redovne ophodnje policijski službenici legitimirali su 23-godišnjeg mladića koji je u ruci imao joint. Tom prilikom legitimirali su i njegovog prijatelja s kojime je bio u društvu te pronašli 14 grama marihuane. Protiv obojice mladića podneseni su optužni prijedlozi.
Sljedeću večer, 24. veljače, u blizini Srednjoškolskog centra policija je zatekla 20-godišnjaka koji je kod sebe imao smotuljak s 1,25 grama marihuane.
Treća zapljena dogodila se posljednjeg dana veljače u Novom Čiču. Tamo je u blizini osnovne škole u 23:00 sata zatečen 22-godišnjak koji je kod sebe imao prozirnu vrećicu s 11 grama marihuane.
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta