
Policijski očevid otkrio krivca: Za požar zbog kojeg je 37-godišnjak hospitaliziran krive su neispravne električne instalacije
29.05.2023. / Redakcija
Policijskim očevidom utvrđeno je da je za požar, koji je buknuo 27. svibnja nešto prije ponoći, kriva rashladna vitrina, odnosno neispravne električne instalacije na njoj.
Podsjetimo, u Maričevićevoj ulici oko 23,50 sati planula je sjenica, a požar su morali gasiti vatrogasci. Tom prilikom je 37-godišnjem članu obitelji zbog udisanja dima morala je biti pružena liječnička pomoć u Kliničkom bolničkom centru Zagreb. Šteta je procijenjena na 1500 eura.
Foto: ilustracija/Nikola Cutuk/Pixsell
Zadnje objavljeno

Velika Mlaka sigurnom pobjedom nad obrezinskom Mladosti predvodi 1. ŽNL, sjajna partija Turopolja i preokret za prvo slavlje!

Petar Krasnić zabio za gostujuće slavlje Turopoljca i vrh ljestvice, Jelačić ostao bez pobjede u Laduču

U Velikoj Mlaki obilježena 30. obljetnica pogibije hrvatskog branitelja Josipa Zidara

Mraclin primio pet komada u Ivaniću

Kurilovec ostao bez bodova na Udarniku, 'petarda' Dinama u Odranskom Obrežu u mreži Gaja iz Mača

Mraclin zamirisao na štrukle, knedle i starinske kolače
