
Ponavljač teških prometnih prekršaja iz Velike Gorice zaradio kaznu zatvora od 30 dana
U utorak 24. lipnja oko 14 sati u Velikoj Gorici 53-godišnjak je upravljao osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka, a kretao se Ulicom Stjepana Fabijančića Jape u smjeru jugoistoka.
Dolaskom do kućnog broja 134 zaustavili su ga policijski službenici.
Obavljenom kontrolom vozila i vozača policijski su službenici utvrdili da upravlja vozilom prije stjecanja prava na upravljanje odnosno bez položenog vozačkog ispita te da je recidivist u činjenju najtežih prometnih prekršaja.
Vozač je uhićen te doveden na nadležni prekršajni sud.
U optužnom prijedlogu, budući da je već više puta pravomoćno kažnjavan za teške prometne prekršaje, policija je predložila da ga se proglasi krivim te da mu se izrekne kazna zatvora u trajanju od 60 dana.
-Sud je okrivljeniku izrekao kaznu zatvora u trajanju od 30 dana nakon čega je doveden u zatvor u Zagrebu – priopćili su iz policije.

Frigofood zapošljava: Otvorena radna mjesta za komisionara

Dječji vrtić Žirek u finalu natječaja „Digni prstić za svoj vrtić”, dajte im svoj glas da osvoje vrijednu nagradu

Čak tri Velikogoričanke izborile veliki taekwondo Grand Prix: Lejla Lea Kajfeš brončana u Srbiji, Katarina Bačurin i Dora Habijančić zaustavljene u borbama za medalju

Istjecanje goriva iz motora uzrok požara garaže u Sasima

Još jedan rastanak: Jedan od najboljih klubova u Hrvatskoj me je htio i to je bilo dovoljno za mene

Ponavljač teških prometnih prekršaja iz Velike Gorice zaradio kaznu zatvora od 30 dana
