
Ponovno krađa iz kombija, lopov pod okriljem noći odnio vrijedne bušilice i štemerice
Nastavljaju se krađe iz tovarnih prostora kombi vozila na velikogoričkom području.
Najnovija se dogodila u noći s 22. na 23. veljače odnosno u periodu od 18 do 06:20 sati dok je kombi vozilo bilo parkirano u Ulici Petra Zrinskog.
Iz policije su nam kazali da je nepoznati počinitelj prišao tovarnom prostoru koji je prekriven ceradom i iz unutrašnjosti otuđio akumulatorsku bušilicu, udarnu bušilicu i dvije štemerice za beton čija je ukupna vrijednost oko 7000 kuna.
U proteklih sedam dana, od 19. do 26. veljače na postajnom području Velika Gorica zabilježeno je ukupno 47 događaja. Evidentirano je 11 kaznenih djela od čega se njih 10 progoni po službenoj dužnosti dok je u slučaju jednog kaznenog djela progon predviđen privatnom tužbom.
Zabilježena su tri prekršaja iz domene nasilja u obitelji te povećani broj prometnih nezgoda, njih 13 od kojih je jedna sa smrtnom posljedicom.

Festival "Volim eko": "Važno je ulagati u ekološku poljoprivredu, ljudi će biti zdraviji i sretniji"

Županijski HDZ jedinstven, Božinović za predsjednika

MO Gradići želi nadzorne kamere u naselju: Prečesto se krše prometna pravila

Svjetski dan mentalnog zdravlja obilježen s goričkim školarcima: Filmom i predavanjem potaknuli ih na razmišljanje o vlastitim emocijama

Trkački as iz Vukovine David Čonkaš prvak Hrvatske u kartingu: Nema odmora za mladog šampiona - slijedi PH u judu u Dubrovniku pa FIA Svjetski kup u Maleziji

Natječaj za dodjelu gradskih stipendija je otvoren: Učenicima 100 eura, studentima 165 eura mjesečno!
