
Potres 6.2 po Richteru: Stradala crkva u Kravarskom
29.12.2020. / Maja Peranić
Potres jačine 6.2 po Richteru s epicentrom u Petrinji dogodio se oko 12,25 sati. Osjetio se na području cjele Hrvatake, ali i susjednih zemalja. Štete ima i na velikogoričkom području. Potresne fotografije stižu iz Kravarskog gdje je goleme štete pretrpjela tamošnja crkva. U Velikoj Gorici nema struje ni vode.
Iz JVP Velika Gorica za sada kažu da nema dojava o ozlijeđenim osobama. Napominju da zovete isključivo u hitnim situacijama. Trenutno zaprimaju veliki broj poziva no linije su u prekidu, pa poručuju da zovete na 091 641 7236.
Galerija slika
Zadnje objavljeno

Općina Orle: Pokrenuta javna nabava za izgradnju vrtića, a Veleševec dobiva dječje igralište!

SDP i MOŽEMO: "Treba se više baviti pitanjima i problemima mladih"

Gradonačelnik nagradio članice Cheerleading kluba Vegasice: „Ponosan sam što predstavljate naš grad”

Jedan od najmodernijih dječjih parkova otvoren u Velikoj Gorici: Sprave prilagođene svim dobnim uzrastima i djeci s teškoćama

Finderle i Bekavac na Čiču ukazali na važnost sklada prirode i društva

Koncert Gibonnija i otvorenje Goričkih večeri prebačeni na petak!
