Pretrčavao na crveno pa ga pokupio automobil: 37-godišnjaku liječnička pomoć pružena je u Klinici za traumatologiju u Zagrebu
Jučer oko 19,35 sati dogodila se prometna nesreća u kojoj je teško ozlijeđen 37-godišnji državljanin Ukrajine. Muškarac je s 1,46 promila alkohola u krvi pretrčavao južni kolnik Zagrebačke ulice preko obilježenog pješačkog prijelaza u smjeru juga, dok je na semaforu za pješake bilo upaljeno crveno svjetlo. Tom prilikom na njega je naletio osobni automobil zagrebačkih registarskih oznaka Hyundai Getz kojim je upravljao 31-godišnjak, dok je na semaforu za njegov smjer kretanja bilo upaljeno zeleno svjetlo.
U prometnoj nesreći pješak je teško ozlijeđen, a liječnička pomoć pružena mu je u Klinici za traumatologiju u Zagrebu. Zbog izazivanja prometne nesreće pješaku je zbog počinjenog prekršaja, izdan obavezni prekršajni nalog.
Foto: Igor Kralj/Pixsell
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"