Problemi s isporukom vode u Velikoj Mlaki, Velikom Polju i Donjoj Lomnici
30.10.2021. / Maja Peranić
VG Vodoopskrba obavještava korisnike u naseljima Veliko Polje, Velika Mlaka i Donja Lomnica o privremenom poremećaju isporuke vodnih usluga zbog radova na projektu izgradnje kanalizacije od 2. do 9. studenog.
-U sklopu projekta „Sustav odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda aglomeracije Velika Gorica“ povremeno će dolaziti do poremećaja u opskrbi vodom, u vremenu od 02.11.2021. do 09.11.2021. godine. Unaprijed upućujemo isprike zbog eventualnih neugodnosti i zahvaljujemo na strpljenju-stoji u obavijesti VG Vodoopskrbe.
Zadnje objavljeno
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku