Produžuje se radno vrijeme Gradske uprave: Svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati
Nakon što je na snagu stupila i nova sistematizacija upravnih odjela, produžuje se i radno vrijeme kako bi građani imali bolje mogućnosti za obavljanje potrebnih poslova u gradskoj upravi. Od utorka, 2. svibnja, 2023. godine svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati.
- Svrha gradske uprave, njezinih zaposlenika i mene kao gradonačelnika je da budemo na usluzi našim građanima i da im omogućimo bolje uvjete života u našem gradu. Jedan od koraka je i produženo radno vrijeme kako bi građani imali više mogućnosti za obavljanje poslova u našim upravnim tijelima. Osim toga, podsjećam kako konstantno radimo na podizanju komunalnog standarda i unapređenju u svim ostalim segmentima življenja – istaknuo je gradonačelnik Krešimir Ačkar, te je pozvao građane da se jave sa svim prijedlozima koji doprinose boljem životu i razvitku Velike Gorice.
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova