Proglašena suša u Velikoj Gorici: Prijavite štetu
Danas je župan Zagrebačke županije, Stjepan Kožić, proglasio prirodnu nepogodu suša za područje Velike Gorice zbog velike štete na poljoprivrednim kulturama nastale u razdoblju između svibnja i kolovoza ove godine.
Oštećeni mogu prijaviti štetu do 7. rujna 2022. godine pomoću ispunjenog Obrasca PN putem e-maila prijava.stete@gorica.hr, osobno u Grad Veliku Goricu, ili poštom na adresu: Grad Velika Gorica, Trg kralja Tomislava 34, 10410 Velika Gorica s napomenom „Prijava za prirodnu nepogodu- suša“
U Obrascu je potrebno navesti za svaku poljoprivrednu kulturu površinu u ha, ukupan broj stabala ili trsova, a sam Obrazac mora biti u potpunosti ispunjen i potpisan.
Uz prijavu je potrebno dostaviti:
• presliku osobne iskaznice,
• kopiju Lista A Zahtjeva za potporu i Lista B Prijave površina za 2022. godinu, te zbrojene površine za svaku kulturu posebno koja se prijavljuje.
Obrazac možete preuzeti ovdje.
Detaljne informacije možete naći na službenoj stranici Grada.
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić