
Provalio u dvorište i ukrao strujni kabel iz građevinskog kontejnera
28.04.2023. / Klara Kosić
Krađe iz građevinskih kontejnera postaju sve češće. U razdoblju od 21. do 24. travnja provaljeno je ograđeno dvorište u vlasništvu 54-godišnjaka u Ulici Braće Radić u Mraclinu na kojem je planirana izgradnja kuće.
Očevidom je utvrđeno da je nepoznati počinitelj potrgao žičanu ogradu, zatim obio ulazna vrata dvorišta, ušao u njega te obio metalni građevinski kontejner, otuđivši 300 metara strujnog kabla. To mu nije bilo dovoljno - s otvorenog dijela dvorišta otuđio je i 3 kubika hrastove građe, oštetivši vlasnika ukupno za 4 tisuće eura.
Zadnje objavljeno

Hrabra Gorica prvi put u povijesti slavila na Maksimiru: Pozo i Trontelj junaci, bezidejni Dinamo zasluženo ostao bez bodova

Pobjedničko otvaranje sezone: Marko Grubišić predvodio strijelce, Gorica u završnih desetak minuta slomila otpor Rudara

Može li Gorica pokvariti Dinamovo slavlje?

Velika Mlaka sigurnom pobjedom nad obrezinskom Mladosti predvodi 1. ŽNL, sjajna partija Turopolja i preokret za prvo slavlje!

Petar Krasnić zabio za gostujuće slavlje Turopoljca i vrh ljestvice, Jelačić ostao bez pobjede u Laduču

U Velikoj Mlaki obilježena 30. obljetnica pogibije hrvatskog branitelja Josipa Zidara
