Prvog dana akcije 22 pijana vozača, jedan uhvaćen u Črnkovcu
Prvog dana vikend akcije u prometu koju na svim prometnicama PU zagrebačke provodi policija zabilježeno je ukupno 125 prometnih prekršaja, a od toga čak 22 prekršaja počinjeno je zbog vožnje pod utjecajem alkohola.
Još 13 prekršaja na prometnicama Policijske uprave zagrebačke počinjeno je zbog nepropisne brzine, 13 zbog nepropisnog korištenja mobitela, 33 zbog nekorištenja sigurnosnog pojasa te 43 ostalih prekršaja. Sedam je osoba zadržan do otrježnjenja dok su četiri osobe dovedene na nadležni sud, a jedna osoba je recidivist.
Rekorder od promila uhvaćen je u Zagrebu u Sisačkoj cesti s 2,37 promila, a jedan od petero vozača koji je sjeo za volan s najviše promila uhvaćen je na velikogoričkom području.
- Policija je zatekla 57-godišnjaka koji je u Črnkovcu upravljao osobnim automobilom dok je u organizmu imao 1,54 g/kg alkohola-javlja PUZ.
Izložba posvećena Vukovaru u izlogu Područne knjižnice Galženica
Plesači iz Megablasta ponovno među najboljima na svijetu
Novi uspjesi goričkih trubača, Stefan i Dušan nastupili u finalu „Dugoselskog Nocturna”
„Priča o Domovinskom ratu“: Djeca hrvatskih branitelja organiziraju kulturno-edukativni program u Donjoj Lomnici
Startaj Hrvatska predstavlja čokoladno carstvo goričke obitelji Marković
Zbog radova u Buzinu mogući zastoji u prometu iz smjera Gorice, linije ZET-a mijenjaju trase