
Radovi na aglomeraciji: U Vukomeričkoj i Teslinoj privremena regulacija prometa
18.12.2020. / Petar Brnada
U Vukomeričkoj i Teslinoj ulici uspostavlja se privremena regulacija prometa, javljaju iz Grada Velike Gorice. Kako navode, razlog su radovi na aglomeraciji.
-Zbog radova na izgradnji sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda aglomeracija Velika Gorica, kolektor fekalne kanalizacije 4, uspostavlja se privremena regulacija prometa u Teslinoj i Vukomeričkoj ulici- priopćili su iz grada.
Radovi će trajati do 01.05.2021. godine.
Zadnje objavljeno

OLIMPIJSKI FESTIVAL Mali olimpijci ispunili Gradski stadion radošću, navijanjem i fair playem

Nezavisna lista iz inicijative Zajedno za županiju u Velikoj Gorici dala podršku Pukšiću u kandidaturi za župana

Predstavljena knjiga „Zapisci turopoljskoga historika“: Zahvaljujući E. Laszowskom znamo koliko je bogata naša kulturna baština

Čak 15 medalja iz Vukovara i Slovenije: Zlato oko vrata za Nikolu Krnjaju te Katju Braica, Emu Filković i Nikolu Huzjaka!

Velika Gorica domaćin Europskog prvenstva Motogymkhana Croatia 2025

Počinje Proljetni sajam na Tuđmancu uz domaće proizvode, cvijeće i rukotvorine
