Raskopan školski trg Srednje strukovne škole: U tijeku građevinski i elektroinstalaterski radovi, iduće godine slijede hortikulturni
Završila je nastava, školarci su na zasluženim ljetnim praznicima, a radnici su počeli s rekonstrukcijom školskog trga Srednje strukovne škole.
U tijeku su građevinsko-obrtnički i elektroinstalaterski radovi uređenja školskog trga, kazali su nam iz Zagrebačke županije.

-Ukupna ugovorena vrijednost investicije iznosi 690.000, a u cijelosti je financira Zagrebačka županija, kao osnivač škole. Ugovoreni rok radova je 6 mjeseci od uvođenja u posao te se očekuje da će radovi završiti do kraja ove godine.
Izvoditelj radova je tvrtka Koledić projekt d.o.o. Budinšćina – poručili su iz Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje Zagrebačke županije.
U sljedećoj godini u planu su radovi na hortikulturi i urbanoj opremi, dodali su iz županije.
Nakon uređenja, školski trg bit će privlačan za sjedenje i druženje prije i poslije nastave, ali i u slobodno vrijeme učenika.
A220 Velika Gorica najnoviji je dodatak floti Croatia Airlinesa
Video priča o Draženu Kurilovčanu, dobitniku Povelje Zagrebačke županije
Novi prostor za radionice i druženja: Zatvorena vanjska nadstrešnica u Etno naselju Novo Čiče
Izgradnja Selečkog mosta ulazi u završnu fazu, u tijeku asfaltiranje
Završen projekt RACE 2: Nova oprema, vozila i edukacije za kvalitetniju hitnu medicinsku pomoć
Pred Velikom Mlakom važni projekti: Od obnove prometnica do borbe za drugog liječnika i društveni dom