Redomat u Komunalnom centru: Svi računi mogu se platiti na jednoj blagajni
Od 1. veljače u Komunalnom centru uveden je novi sustav naplate računa za sve komunalne tvrtke u Velikoj Gorici. Takozvani „redomat“, kažu iz VG Goričanke, uvelike će smanjiti gužve, pa će građani puno manje vremena 'potrošiti' na plaćanje svojih računa.
Naime, do sada su se svi računi plaćali na svakoj blagajni zasebno, ovisno o komunalnom društvu, a uvođenjem „redomata“, na samom ulazu u VG Goričanku, svatko će na uređaju preuzeti svoj broj koji će se nakon toga prikazivati na zaslonu u prostoru blagajni.
-Nakon što se Vaš broj na zaslonu pokaže zajedno sa brojem blagajne, na istoj blagajni plaćate sve račune, koliko god ih imate i na koju god se komunalnu svrhu odnosi. Prilično jednostavno. Sličan sustav već je viđen u praksi, najčešće u bankama, pružateljima telekomunikacijskih usluga i sl. Prvi, „testni“ dan Redomata, prošao je odlično, povratne reakcije građana su sjajne-kažu iz VG Goričanke.
Na početku, dok se sami projekt ne „uhoda“, na samom ulazu će biti i zaposlenici koji će građane upućivati na novi sustav naplate.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"