Sadnja stabala u Mraclinu ide dalje, 14 sadnica sutra dobiva okoliš škole
U Mraclinu se nastavlja sa sadnjom stabala. Nakon što je prije nepunih mjesec dana zasađena Svetovidska šumica na raskrčenom zapuštenom terenu nasuprot nogometnog igrališta, za sutra je najavljena nova akcija pošumljavanja. Stabla će se saditi u okolici mraclinske škole koja ove godine slavi svojih 100 godina. Sponzor sadnica je Plemenita općina turopoljska, a organizator Plemenita sučija mraclinska.
Sadnja počinje u 9,30 sati i svi su pozvani da se pridruže.
-Sadnja mraclinskih drvoreda ide dalje. Na redu je Plemenita sučija mraclinska kao organizator i POT kao sponzor, a lokacija je okolica naše škole. Dakle, u povodu 100. obljetnice izgradnje školske zgrade sutra, u petak 22. prosinca, s početkom u 9.30 h sadit će se šest lipa i šest japanskih trešnji, 1 hrast i 1 gingko. Sve su ruke (i lopate) dobrodošle – i plemenitaške i one druge – najavili su Mraclinci putem portala Mraclin.hr.
foto: Zvonimir Šafar/Mraclin.hr
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić