Spremni za sve: Vatrogasci JVP Velika Gorica suočili se sa simulatorom požara
20.12.2022. / Klara Kosić
Trojica vatrogasaca Javne vatrogasne postrojbe Velika Gorica sudjelovalo je od 5. do 9. prosinca na petodnevnoj obuci u JVP Ivanić-Grad, za instruktore za rad sa simulatorom plamenih udara.
Svrha ove obuke bila je upoznavanje sa razvojem požara u unutrašnjosti objekta, kretanje u zatvorenom prostoru, prepoznavanje mogućih plamenih udara te spriječavanje istih u cilju prikupljanja novih spoznaja i podizanja sigurnosti vatrogasaca.
- Uvijeti koji se nalaze u simulatoru su najbliži požarnim intervencijama te je krajnji cilj da svi vatrogasci u postrojbi prođu osnovnu obuku u simulatoru od strane naših instruktora, te da se taj dio obuke proširi i na dobrovoljne vatrogasce – poručili su iz JVP Velika Gorica
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"