Studenti šumarstva na terenskoj nastavi u Velikoj Gorici
Naš grad danas su posjetili studenti Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu u sklopu terenske nastave za kolegij „Uzgoj stabala izvan šuma“, koji se održava u 3. semestru diplomskog studija Šumarstvo, smjer Uzgajanje i uređivanje šuma s lovnim gospodarenjem.
Uvod u terensku nastavu održali su predstavnici Upravnog odjela za komunalne djelatnosti i promet i Upravnog odjela za prostorno planiranje, graditeljstvo i zaštitu okoliša Grada Velike Gorice te predstavnici VG Komunalaca – Poslovna jedinica održavanje javnih zelenih površina.

Studentima su predstavljeni načini upravljanja, uređenja i održavanja javnih zelenih površina na području Grada.
Terenska nastava pod vodstvom izvanrednog profesora Vinka Paulića, bila je usmjerena na problematiku selekcije ukrasnog drveća i grmlja za sadnju u urbanom području te podizanje, njegu i održavanje drvoreda.
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu