Tko sakuplja priče o NLO-ima, Železnom, duhovima i neobjašnjivim pojavama
Svjetlo dana ugledao je i 111. broj VG danas novina kojeg možete pronaći u trgovinama i na kioscima.
I ovog puta donosimo pregršt vijesti iz grada, kulture i sporta Velike Gorice i okolice. Bili smo s najboljim učenicima osnovnih i srednjih goričkih škola, posjetili smo Općinu kravarsko i Orle, kako je bilo na Ladanju u Donjoj Lomnici, , a kako na Festivalu urbane kulture? Zabilježili smo i frizure na 8. Hair fashion Vg-u, natjecatelje na vatrogasnom natjecanju DVD-a Kurilovec, a tu je i izvještaj o Ogranku seljačke sloge , osvrt na sezonu NK Udarnika, turnir u Vukovini i druge vijesti.
Naslovnicu novog broja VG danas prepoznat ćete po intrigantnoj temi o sakupljaču narodnih priča s našeg područja Nikoli Pejaku koji nam je ispričao kako se primio posla da zabilježi nematerijalnu baštinu priča, legendi, mitova između Save i Kupe.
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj