Trovanje u Gornjem Dragonošcu uslijedilo zbog neispravnog dimnjaka
24.02.2023. / Ivana Ćurić
Ovih dana pisali smo kako je u Gornjem Dragonošcu došlo do vjerojatnog trovanja plinom 41-godišnjeg muškarca, 36-godišnje žene i dvije maloljetne osobe. Jutros je policija objavila i rezultate očevida.
-Obavljenim očevidom na Gornjodraškoj cesti je utvrđeno kako je do trovanja ugljičnim monoksidom došlo u sobi dnevnog boravka u kojoj se nalazi peć na kruto gorivo, najvjerojatnije uslijed neispravnosti dimnjaka-izvijestila je Policijskauprava zagrebačka.
Zadnje objavljeno
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske