U akciji "Zaštita pješaka" u prekršaju uhvaćeni samo pješaci
Tijekom utorka i srijede, 26. i 27. rujna, u vremenskom periodu od 7 do 15 sati, velikogorička policija je provela preventivno – represivnu akciju „Zaštita pješaka“.
U sklopu akcije evidentirali su 10 prekršaja vezanih za akciju i to su sve bili prekršaji pješaka. Oni nisu poštivali crveno svjetlo na pješačkom semaforu zbog čega su kažnjeni.
-Također tijekom akcije utvrđeno je i pet drugih prometnih prekršaja-dodali su iz velikogoričke policije. Podaci su to što se tiču goričkog području, a kad je riječ o rezultatima na razini Zagrebačke županije, odnosno PU zagrebačke bilo je i kažnjenih vozača.
-Tijekom provođenja akcije ukupno su utvrđena 603 prekršaja, od čega 140 ciljanih prekršaja i to: 78 prekršaja pješaka i 62 prekršaja vozača koji nisu poštovali obveze prema pješacima-priopćili su iz PUZ-a.
HEP Toplinarstvo zaključuje sezonu grijanja!
Centar za odgoj i obrazovanje u obnovi: Prostor se prilagođava, ugradit će se dizalo, otvorit će se i radna mjesta
Sveti Florijan nakon zabrana, devedesetih godina vraćen vatrogascima! Njegov kip u Ščitarjevu blagoslovljen prije 27 godina
Dječji odjel knjižnice ponovno otvoren
Proljeće puno aktivnosti za Udrugu "Spark": Pjesnikinje gostovale u Beču, potom razveselile štićenike Doma za starije i nemoćne
Velikogorički slikar izlaže u Galženici: Likovni radovi „Prema svjetlosti“ u izlogu knjižnice