U dva dana policija uhvatila 19 vozača u prebrzoj vožnji
04.04.2023. / Redakcija
Tijekom dvodnevne akcije nadzora brzine u prebrzoj vožnji uhvaćeno je 19 vozača. Policijska akcija provodila se u ponedjeljak i utorak od 18 do 2 sata.
- Cilj akcije bio je da se kod vozača potaknu pozitivna ponašanja u prometu i smanji broj prometnih nesreća s najtežim posljedicama. Najčešći uzrok takvih nesreća su upravo nepropisna brzina kretanja vozila i alkohol, kao i nepoštivanja prometnih propisa od strane vozača – poručili su iz PP Velika Gorica.
Foto: Kristina Stedul Fabac/Pixsell
Zadnje objavljeno
Novoobnovljenu tržnicu obišao gradonačelnik: „Sretni smo jer su naši OPG-ovci zadovoljni”
Velika Gorica slavi Dan Grada: Položeni vijenci kod spomenika "Golubica"
Od Velike Gorice do 'Ally Pally' u Londonu: Boris Krčmar se za nastup na PDC World Darts Championshipu 'zagrijavao' u našem gradu na turniru PK Gladiator
Sveta Lucija već gotovo 500 godina zaštitnica Turopoljki i Turopoljaca
Sopić dočekuje 'svoju' Goricu: Za moj bivši klub i ljude koji su tamo vežu me posebni osjećaji i emocije
Dan grada: Otvaranje nove dvorane rukometnim turnirom za najmlađe rukometašice