U Hrašću Turopoljskom toplina dimnjaka uzrokovala požar krovišta kuće
15.05.2023. / Redakcija
U subotu je u 23:50 sati u Ulici Antuna Arbanasa u Hrašću Turopoljskom gorjelo krovište obiteljske kuće u vlasništvu 52-godišnjakinje kojom prilikom je izgorjelo oko 100 m2 krovišta. Požar su ugasili vatrogasci, a ozlijeđenih osoba nije bilo.
Obavljenim očevidom utvrđeno je kako je požar izbio uslijed prijenosa topline s dimnjaka na nosivu drvenu konstrukcijju, nakon čega se priširio po krovištu i inventaru potkrovlja kuće. Materijalna šteta je zasad neutvrđena.
Foto ilustracija
Zadnje objavljeno
Kobilić za srčekovce: Seoske igre ove godine imaju humanitaran karakter, prikupljaju se sredstva za Udrugu Veliko srce malom srcu
Pijani 19-godišnjak skrivio prometnu nesreću u Vukovini
Jubilarni 20. Dječji kros Grada Velike Gorice u organizaciji AK Maraton VG: Trčimo danas, za bolje sutra
[VIDEO] Livaja u finišu rastužio goričke navijače: Dali smo maksimum maksimuma i na kraju ostali bez ičega
'Derbi začelja' Gorice i Hajduka: Moramo malo smiriti emocije i pokušati kroz tranziciju ugroziti njihov gol
Gotovo tisuću godina ženskih priča stalo je u sedam goričkih ulica