
U nedjelju mještani Rakitovca izlaze na izbore: Između kandidata s dvije liste izabrat će sedam članova Vijeća Mjesnog odbora
11.04.2023. / Anes Šuvalić
Mještani Rakitovca u nedjelju će izađi na izbore i izabrati sedam članova Vijeća Mjesnog odbora. Odluku o raspisivanju izbora donijelo je Gradsko vijeće na 10. sjednici održanoj 28. veljače, nakon što je Vijeće mjesnog odbora Rakitovec raspušteno zbog ostavki četvero članova tog tijela.
Birači će tako moći birati između dvije liste. Listu HDZ-a nosi Damir Kovačević, a uz njega na njoj se nalaze Mario Sever, Dražen Kovačić, Ivanka Rukavina Belčić, Leka Ceković, Goran Radičević i Zlatko Dianežević.
Nositeljica liste SDP-a je Mara Dianežević, a uz nju su kandidirani Tomislav Kralj, Zlata Sever, Đuro Hološi, Danijela Belčić, Petra Žnidarić i Ivan Dianežević.
Foto: Dubravka Petric/Pixsell
Zadnje objavljeno

Hrabra Gorica prvi put u povijesti slavila na Maksimiru: Pozo i Trontelj junaci, bezidejni Dinamo zasluženo ostao bez bodova

Pobjedničko otvaranje sezone: Marko Grubišić predvodio strijelce, Gorica u završnih desetak minuta slomila otpor Rudara

Može li Gorica pokvariti Dinamovo slavlje?

Velika Mlaka sigurnom pobjedom nad obrezinskom Mladosti predvodi 1. ŽNL, sjajna partija Turopolja i preokret za prvo slavlje!

Petar Krasnić zabio za gostujuće slavlje Turopoljca i vrh ljestvice, Jelačić ostao bez pobjede u Laduču

U Velikoj Mlaki obilježena 30. obljetnica pogibije hrvatskog branitelja Josipa Zidara
