
U prometnoj na ulazu u Goricu ozlijeđena jedna osoba
13.01.2024. / Maja Peranić
Prometna nesreća dogodila se u subotu oko 19,15 sati na raskrižju Zagrebačke ulice i ulice Rudolfa Fizira na samom ulazu u Veliku Goricu. Od policije doznajemo da je u nesreći ozlijeđena jedna osoba.
-Došlo je do sudara dva osobna automobila, prema informacijama kojima za sad raspolažemo jedna je oaoba ozlijeđena te joj je pružena liječnička pomoć-rekli su nam iz policije.
Zbog očevida promet na ulazu u Goricu bio je zatvoren gotovo puna tri sata te se od 22,15 ponovo može neometano voziti tim dijelom grada.
Okolnosti koje su dovele do ove nesreće znat će se nakon što policija razmotri rezultate obavljenog očevida.
Zadnje objavljeno

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
