U stanu u Šibenskoj ulici pronađena dva mrtva tijela
U stanu u Velikoj Gorici jučer su pronađena dva mrtva tijela. Zbog stanja u kojem se nalaze policija nije mogla utvrditi identitet, ali najvjerojatnie se radi o članovima obitelji, muškarcu i ženi. Nisu uočeni ni tragovi nasilne smrti. Evo što kaže policija:
-Jučer, 24. kolovoza oko 19.40 sati u Velikoj Gorici u Šibenskoj ulici u stanu, pronađena su dva tijela, a najvjerojatnije se radi o članovima obitelji (78-godišnjakinja i 42-godišnjak) na kojima nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela. Zbog stanja u kojem se nalaze zbog proteka vremena nije bilo moguće u ovom trenutku utvrditi identitet. Nakon obavljenog očevida, tijela su prevezena u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku Zagreb-izvijestila je policija.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"