
U Vukovini ozlijeđena biciklistica, traže se svjedoci nesreće
06.09.2021. / Petar Brnada
Policijska uprava zagrebačka objavila je da se traže svjedoci prometne nesreće u Vukovini koja se dogodila u nedjelju, 5. rujna, oko 17:50 sati.
Kako navode iz policije, na južnoj kolničkoj traci državne ceste 30, otprilike 70 metara sjeverozapadno od raskrižja za skretanje za Rakitovec, dogodila se prometna nesreća u kojoj je sudjelovala biciklistica.
-U prometnoj nesreći biciklistica je ozlijeđena. Kako bi se utvrdile točne okolnosti prometne nesreće pozivamo svjedoke da se jave na broj telefona 01/6221 144 ili 192- poručili su iz PUZ-a.
Foto: Ilustracija
Zadnje objavljeno

Još jedan bivši igrač Šibenika stigao u Goricu: Pozdravljam i sve navijače koji će nam, vjerujem, biti podrška tijekom cijele sezone

Ulaganje od 50 milijuna eura realizirano u Velikoj Gorici: Grupacije SIAD i SOL otvorile novo postrojenje

Radovi na gradskoj tržnici u punom jeku: Nadstrešnica će biti čelične konstrukcije, a radi se i oborinska odvodnja

Rekonstrukcija ulice Matice hrvatske kreće u ponedjeljak

Stand up komičar Aleksandar Lazić otvara BUŠ KUŠ u Buševcu

Gorički gimnazijalac Ante Matković ostvario maksimalan rezultat na državnoj maturi iz matematike!
