Uhićen dvojac koji je krao nakit i novac po kućama
23.12.2024. / Mirjam Petretić Coha
Policijski službenici Policijske postaje Velika Gorica proveli su kriminalističko istraživanje nad osobama u dobi od 19 i 22 godine, a radi se o počiniteljima kaznenog djela krađe iz kuća.
- Ulazili su u dvorišta obiteljskih kuća u okolici Velike Gorice (Buševec, Kravarsko, Šćitarjevo, Vrbovo Posavsko, Rakarje) i tom prilikom bi iskorištavali činjenicu što su vrata nezaključana te su krali nakit i novac. Osobe ne žive na području našega grada, radi se o osobama s područja Ličko – senjske županije. Protiv njih je podneseno izvješće nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici – izvijestili su iz policije.
Zadnje objavljeno
Marija Nikoleta Đivanović u svom debitantskom nastupu za Uspon srušila državni rekord legendarne Milke Milinković star gotovo pola stoljeća
Fešta uz tamburaše: Posavec 'šampionski' proslavio zasluženu titulu prvaka i ulazak u Premier ligu
Sportska infrastruktura Velike Gorice pridonijela velikom priznanju Zagrebačkoj županiji kao Europske regije sporta
Edukativna i zabavna radionica u Buševcu: Naučite prepoznati invazivne biljne vrste i uredite svoj lončić
Velikogorički glazbeni talenti među dobitnicima Oskara znanja
Počinje tretiranje komaraca na području Velike Gorice i okolnih naselja