Uhvaćen kradljivac koji je iz Konzuma otuđio zalihu ribljih konzervi
29.12.2020. / Petar Brnada
Tijekom proteklog tjedna PP Velika Gorica provela je kriminalističko istraživanje nad muškarcem s prebivalištem u Zagrebu koji je tijekom listopada izvršio krađu veće količine ribljih konzervi u trgovini Konzum pa ih kasnije preprodavao.
Osumnjičeni muškarac je saslušan te će protiv njega biti podneseno posebno izvješće općinskom državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici.
Podsjetimo, nepoznati počinitelj iskoristio je nepažnju djelatnica trgovine u Velikoj Mlaki te tom prilikom ukrao veću količinu konzervi ribica u ukupnom iznosu od 1700 kuna. Slučaj se dogodio 20. listopada, no tek je naknadno prijavljen.
Foto: Ilustracija/pixabay
Zadnje objavljeno
Veliki gubitak za goričku sportsku zajednicu: Napustio nas je Igor Panadić, čovjek bez kojeg povijest kurilovečkog i velikogoričkog ženskog rukometa ne bi bila ista
Savršena haljina bez kupnje: Ana Marija Špikić predstavlja LaGrotta Rent u Velikoj Gorici
Ivan Vidaković na prvenstvu Hrvatske: Osobni rekordi su najbolja potvrda da se predan rad na treningu uvijek isplati
S Tajlanda u Kazahstan: Mrva i Borna osvojili još jednu veliku broncu, ovaj vikend čekaju ih novi izazovi na drugom kraju svijeta
Trofej Turopolja ove subote i nedjelje na Gradskom stadionu: Dinamo brani naslov, juniori Gorice igraju protiv Lokosa i Varaždina
Velika Mlaka slavi blagdan svete Ane i Dan mjesta uz sport, glazbu, druženje i gastronomsku ponudu