
Uhvaćen lopov (34) koji je iz bagera na gradilištu ukrao 400 litara goriva
Tijekom produženog vikenda od 1. do 4. svibnja tada još nepoznati lopov u nekoliko je navrata dolazio na gradilište vodocrpilišta u Velikoj Kosnici gdje je iz radnih strojeva krao više stotina litara goriva.
U Policijskoj postaji jutros smo doznali da se lopov okomio na ukupno tri bagera i dva radna stroja valjak u vlasništvu poduzeća Tigra koje izvodi radove, a iz kojih je izvukao 400-tinjak litara dizelskog goriva čija se vrijednost cijeni na 3500 kuna.
Brzom reakcijom policije u svezi tog kaznenog djela provedeno je kriminalističko istraživanje te je utvrđeno da ga je počinio 34-godišnji hrvatski državljanin s područja Sesveta koji je u više navrata dolazio do strojeva iz kojih je vršio krađu. Tome u prilog išla mu je činjenica kako se radilo o tri neradna dana pa je neometano mogao prilaziti gradilištu.
Foto: Ilustracija PP Velika Gorica

Koncert Gibonnija i otvorenje Goričkih večeri prebačeni na petak!

OLIMPIJSKI FESTIVAL Mali olimpijci ispunili Gradski stadion radošću, navijanjem i fair playem

Nezavisna lista iz inicijative Zajedno za županiju u Velikoj Gorici dala podršku Pukšiću u kandidaturi za župana

Predstavljena knjiga „Zapisci turopoljskoga historika“: Zahvaljujući E. Laszowskom znamo koliko je bogata naša kulturna baština

Čak 15 medalja iz Vukovara i Slovenije: Zlato oko vrata za Nikolu Krnjaju te Katju Braica, Emu Filković i Nikolu Huzjaka!

Velika Gorica domaćin Europskog prvenstva Motogymkhana Croatia 2025
