Ukidaju se propusnice, od sutra dozvoljeno okupljanje 40 osoba
10.05.2020. / Petar Brnada
Nakon što su se prethodne dvije faze pokazale uspješnima, Hrvatska sutra ulazi i u treću fazu popuštanja mjera. Uz najavljeno otvaranje kafića i restorana, Odlukom Nacionalnog stožera Civilne zaštite od sutra se ukidaju propusnice na cijelom teritoriju RH, a jedina iznimka je otok Brač na kojemu je zadnjih dana došlo do širenja virusa.
Uz to, iz Stožera su izvijestili da se uspostavlja i međugradski promet putnika, otvaraju se autobusni i željeznički kolodvori.
Što se tiče teretana, fitness i sportskih centara, otvaraju se 13. svibnja. Na plivanje ćemo pričekati do 18. svibnja kada će i bazeni otvoriti svoja vrata.
Kada je riječ o masovnijim okupljanjima, Stožer je potvrdio da će od sutra biti dozvoljeno okupljanje 40 osoba.
Zadnje objavljeno
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...