
Ukrali produžni kabel, pa otopili škrinju punu sladoleda
U posljednjih sedam dana velikogorička policija evidentirala je 24 događaja, od toga šest kaznenih djela, osam prometnih nezgoda i jedno nasilje u obitelji.
Vrećicu s gramom marihuane policiji je predao 21-godišnji mladić kojeg su policijski službenici legitimirali u 1:00 sat na Uskrs u Gradićima.
Vlasnica Opel Astre iz Plepeliceve ulice na Plesu ostala je bez dva kotača.
U noći sa 17. na 18. travnja lopov je ušao u dvorište gdje je bio parkiran automobil te je demontirao dva kotaca s pripadajućim felgama. Time je oštetio vlasnicu za oko 5000 kuna.
Iste noći dogodila se krađa produžnog kabla u kafiću u Zagrebačkoj ulici. Sama šteta zbog kabla nije velika, no prilikom krađe počinitelj je izvukao iz struje kabel škrinje za sladoled. Zbog toga se otopio sav sladoled u škrinji te je nastala šteta od 5 tisuća kuna.
Policiji još nije poznat identitet žene čije je tijelo prije tjedan dana nađeno uz istočnu obilaznicu u Kosnici. Sumnja se da je riječ o osobi nestaloj prošle godine, no obdukcija će tek utvrditi indentitet i uzrok smrti.

Novi početak u 2. ŽNL Istok: Mlada momčad Vatrogasca vodila na poluvremenu, ali na kraju ostala bez bodova

Uspješno održan drugi Gorica Open: Još jedan veliki uspjeh Karate kluba Velika Gorica, no, ovog puta u organizacijskom smislu

HEP do kraja tjedan najavio radove u Vukovini, pojedine ulice bez struje

Udruga invalida rada organizira besplatno predavanje „Dopunsko zdravstveno osiguranje”

Upišite tečaj gitare, dramski studio ili solo pjevanje u Pučkom otvorenom učilištu

Ivan Rak preuzima VG Vodoopskrbu, Jurica Jurjević novi direktor VG Čistoće:„Dokazano kvalitetom do još boljih rezultata na zadovoljstvo naših sugrađana”
