
Uskršnja akcija policije
Policijska uprava Zagrebačka danas će u noćnim satima pa sve do 1. travnja pojačano postupati u prometu. Nadzirat će se vožnja pod utjecajem alkohola i droga, nepridržavanje ograničenja brzine te sve ostale prekršaje koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa.
-Zbog povećanog broja prometnih nesreća s poginulim sudionicima u prometu na području PU zagrebačke u 2018. godini, a u svrhu povećanja razine sigurnosti u prometu i sprječavanja činjenja najtežih prometnih prekršaja, prvenstveno prekoračenja dopuštene brzine vožnje, vožnje pod utjecajem alkohola i/ili droga i nekorištenja sigurnosnog pojasa- kazali su iz PU Zagrebačke.
Policijski službenici alkotestirat će sve zaustavljene vozače, te će ih sankcionirati, ako se radi o utvrđenom prekršaju nepropisnog kretanja kolnikom, nepoštivanja prednosti prolaska, nepropisnog pretjecanja, prekršaja vozača prema pješacima.
Također policijski službenici će sankcionirati vozače koji ne koriste sigurnosni pojas, a jednako tako i ostale putnike u vozilima, nepropisne uporabe mobitela u vožnji i drugih prekršaja koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća.

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!

Sedmica Mraclina za prekid crnog niza i prvo ovosezonsko slavlje

Predstavljanje „Priručnika za prikupljanje financijskih sredstava“: Naučite kako uspješnije prikupljati donacije i sponzorstva“
