Uvodi se autobusna linija koja će povezat Ljubljanu i Novo Mesto sa Zračnom lukom
19.07.2023. / Ivana Ćurić
Zračna luka Franjo Tuđman od sljedećeg mjeseca povezat će se s glavnim gradom Slovenije.
Od 1. kolovoza 2023. godine Zračna luka bit će povezana autobusnom linijom s Novim Mestom i Ljubljanom, što će slovenskim putnicima i posjetiteljima omogućiti bolje i jeftinije putovanje do zagrebačke zračne luke.
-Na ovoj višednevnoj liniji prometovat će autobusi Pleso prijevoza, tvrtke koja pruža uslugu prijevoza između Zračne luke Franjo Tuđman i Glavnog autobusnog kolodvora Zagreb. Linija će prometovati na relaciji Ljubljana – Novo Mesto – Glavni autobusni kolodvor Zagreb odakle će putnici imati mogućnost besplatnog prijevoza do zagrebačke zračne luke-najavili su iz Zračne luke.
Zadnje objavljeno
Pomrčina Sunca u objektivu goričkog fotografa Gorana Jakuša: „Najdraže mi je slikati prirodu, a ovaj fenomen bio je posebno iskustvo“
Gradsko vijeće sastaje se u utorak, na Dnevnom redu 21 točka
SDP izrazio nezadovoljstvo uslugom HEP-a u Velikoj Gorici
Uznesenje Marijino – Velika Gospa: Posebno svečano u Vukovini, dolazi velik broj hodočasnika
Carević: Hajduk, kao i svaka ekipa, ima svoje nedostatke i nadam se kako ćemo ih iskoristiti
Grad Velika Gorica stavio se na raspolaganje za pomoć Omišu