Uz prijetnju nožem dva maskirana razbojnika opljačkala Tobacco u Svačićevoj
Dvojica još uvijek nepoznatih razbojnika u četvrtak oko 22:40 sati opljačkala su trgovinu, odnosno Tobacco koji se nalazi u Ulici Petra Svačića.
Iz PP Velika Gorica jutros smo doznali da su muškarci razbojništvo počinili uz prijetnju nožem. U trgovinu su ušli za vrijeme dok su se u njoj nalazila 27-godišnja djelatnica od koje su zatražili da im preda novce. Jedan razbojnik u ruci je držao nož kojim je zaprijetio djelatnici te ju tom prilikom odgurnuo.
-U strahu za svoj život djelatnica je otvorila registar blagajne iz koje su počinitelji uzeli novce, a zatim pobjegli- rekao nam je inspektor Nikica Ljubanović iz PP Velika Gorica.
Prilikom kaznenog djela djelatnica nije zadobila tjelesne ozljede, dodao je.
Materijalna šteta pričinjena ovim djelom iznosi nekoliko tisuća kuna.
Foto: Ilustracija
Jelena Buchberger osvojila šesti uzastopni naslov prvakinje Hrvatske u badmintonu, sa sestrom Lucijom uzela srebro u parovima!
Usporeni start Udarnica u nastavak sezone: Izostanci, neefikasnost, ali i neke nove 'klinke'
Predavanje "Zdravim navikama protiv moždanog udara" večeras u Pučkom otvorenom učilištu
Gabrieli je sa 17 godina transplantirano srce, a Jakov je dječak s pola srca! Zajedno se bore za svaki novi otkucaj
Dvosatni gradski derbi odbojkašica: HOK Gorica u pet setova do novog slavlja nad OK Velika Gorica
Sportski dan u DV Lojtrica: Zebrice ugostile trenera HNK Gorica