Vikend bez pijanih za volanom, kazne zbog prebrze vožnje platila četiri vozača
04.11.2019. / Petar Brnada
U vremenu od 1. do 4. studenog na području policijske postaje Velika Gorica, temeljem plana PU Zagrebačke provedena je još jedna vikend akcija „Alkohol i opojne droge“ i „Brzina“ prilikom koje su gorički plavci utvrdili četiri ciljana prekršaja.
Sva četiri prekršaja odnosila su se na nepropisnu brzinu, dok onih pod utjecajem alkohola ovog vikenda nije bilo, ili su samo vješto uspjeli izbjeći policijske patrole.
-Također tijekom provođenja akcije utvrđena su i 2 ostala prekršaja iz domene prometa. Ukupno je utvrđeno 6 prometnih prekršaja. U vrijeme provođenja akcije tijekom vikenda dogodile su se 2 prometne nesreće s materijalnom štetom- dodali su iz PP Velika Gorica.
Zadnje objavljeno
Velika Gorica će u Novu godinu uploviti uz grupu Viking, a svemu prethodi tradicionalni dječji doček!
Tradicionalni 19. božićni koncert priprema FA Šiljakovina u Kravarskom
"Naših 50 godina osnutka" - FA Turopolje poziva na cjelovečernji koncert
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani